top of page
Machine.jpg

Ürünlerimiz

Yenilikçi yaklaşım, esnek çözüm önerileri ve yaratıcı alternatiflerle, dokuma ve örme kumaş çeşitlerimizle, pek çok farklı endüstriyel sektöre hizmet vermekteyiz. 

Air File.jpeg

Air File Kumaş Çeşitleri

Ürettiğimiz farklı gramajlardaki Air File kumaş çeşitleriyle, çanta, yatak, cüzdan, ofis malzemeleri, ayakkabı, döşeme, otomotiv, terlik, giyim sektöründe üretim yapan firmalara hizmet vermekteyiz.

Örgü Kumaş.webp

Örme Peluş Kumaş Çeşitleri 

Farklı gramaj ve tüy uzunluklarıyla ürettiğimiz dokuma ve örme peluş ,kumaş ürünleriyle; Ev Tekstili, Oyuncak, Konfeksiyon vb. farklı sektörlere yönelik olarak hizmet vermekteyiz. 

Foto 110.jpg

Mikrofiber Temizlik Ürünleri

Ürettiğimiz farklı gramajlardaki dokuma ve örme mikrofiber kumaşlarla hazırladığımız mop, cam peluşu, temizlik eldiveni vb. çeşitli temizlik ürünlerini üretip satışa sunmaktayız. 

Foto 84.jpg

Mikrofiber Temizlik Bezleri

Mikrofiber Temizlik Bezleri konusunda farklı boyutlarda ve gramajlardaki ürünleri üretip hazırlayarak satış hizmeti vermekteyiz.

Foto 20.jpg

Dokuma - Örme Mikrofiber Kumaşlar 

Farklı tüy uzunluklarında ürettiğimiz dokuma ve örme kumaşlarla Temizlik Sektöründe Ev Tipi ve Entegre Hizmet verenlere yönelik ürün üreticilerine hizmet vermekteyiz. 

Foto 19.jpg

Dokuma - Örme Teknik Kumaşlar

Boya Rulosu vb teknik amaçlı kullanıma yönelik sektörlere özel ürettiğimiz farklı tüy uzunluklarında akrilik, polyamid ve polyester kumaşlarla hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir..

Ürettiğimiz tüm ürünleri, uluslararası standartları göz önüne alıp, müşterilerimizin isteklerine uygun biçimde hazırlanmaya özen gösteririz.

bottom of page